PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ

Van'daki Bayan Kuaförleri içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.
PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ

PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ Hakkında

Van'daki Bayan Kuaförleri arasında bulunan PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ, şu ana kadar 16112 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 3.0/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

PEMBE DÜNYALAR BAYAN KUAFÖRÜ için yapılan yorum ve değerlendirmeler

 • Faruk

  4 yıl önce

  Salonumuza bekleriz

 • fulya

  4 yıl önce

  gerçekten işinizi çok iyi yapıyorsunuz vanda en iyi kuaför faruk ergin

 • faruk

  4 yıl önce

  Gelin Saçınızı Yaptırmadan Önce Bilmeniz Gereken 10 Şey 1.Düğüne kadar fön dahil saçınıza zarar verecek uygulamalardan kaçının. 2.Erkenden gelin saçı modelleri arasından seçiminizi yapın. İstediğiniz model doğrultusunda saçınızı uzatmanız, kestirmeniz ya da boyatmanız gerekebilir. Eğer saçınızı boyatacaksanız düğünden 2 - 3 hafta önce yaptırın. Saç kesimi için de benzer bir aralık bırakmanız yeterli olacaktır. 3.Düğünde kullanacağınız saç modeline karar verdikten sonra kuaförünüzle saç provası yapın. Böylece düğün günü saçınızın hazırlanmasının ne kadar süreceğini öğrenmiş olursunuz. 4.Seçtiğiniz modelle rahat edebiliyor musunuz, çabuk bozuluyor mu, kullanılan ürün ve aksesuarlar sizi rahatsız ediyor mu gibi soruların cevaplarını önceden verip büyük güne bu bilgiler eşliğinde ilerlemeniz önemli. 5.Gelin saçınızın provası yapılırken gelinliğinizin yakasına benzeyen beyaz bir t-shirt veya gömlek giymeniz, saçınızla gelinliğinizin nasıl duracağını anlamak açısından fikir verici olacaktır. 6.Duvağınızı veya saç aksesuarınızı gelin saçı modelinize uygun olarak sonradan seçin. 7.Saçlarınızı düğün günü değil de bir önceki gece yıkayın. Temiz saç kaygan olacağından modeli tutması daha zor olacaktır. Bu konuyu da kuaförünüzle konuşmayı ihmal etmeyin. 8.Her ihtimale karşı bir acil durum çantası hazırlamakta her zaman fayda vardır. Çantanıza bolca firkete, tarak, sprey ve saç parlatıcı koymayı unutmayın. 9.Eğer hazırlıklarınıza önceden başlar ve planlı bir şekilde ilerlerseniz, düğün gününüzde hiç stres yaşamazsınız. Unutmayın, kendinden emin, mutlu ve gülümseyen bir gelin kadar güzel bir şey olamaz. 10.Saçlarınızın düğün gününüzde mümkün olduğunca bakımlı olmasını sağlamak için 6 - 8 hafta öncesinden düzenli olarak bakım yaptırmaya başlayın. Düğünden önce saç bakımınızı nasıl yapmalısınız sorusunu kuaförünüze ya da bir uzmana danışmanız daha sağlıklı bir sonuç doğuracaktır.ve bu konudada Faruk Ergine danışın iletişim:0549 214 14 30 smile ifade simgesi

 • sevgi .

  4 yıl önce

  süper ve vanda tavsiye edebileceğim tek adres faruk ergin 05492141430

 • yeşim d.

  4 yıl önce

  vanın gruru faruk ergin

 • Demet

  4 yıl önce

  Ya adres ogrenbilirmiym bide fiyatlar ortalama nasil

 • faruk

  3 yıl önce

  11 yılımıza girdik vanda bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz 05492141430

 • ayşe .

  4 ay önce

  gerçekten vanda bir numaralı kuaför kişilik sanatınız kişiliğinizle birleşinde ortaya kaliteniz çıkıyor iyiki varsınız faruk ergin