Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik

Malatya'daki Üroloji Doktorlari içerisinde yer alıyor.

Adblock UyarısıEniyiler web sitesi, gösterilen reklamlarla ayakta durabilen bir websitedir.
Lütfen reklam engelleyicinizi kapatarak bize destek olmayı düşünün.
İlginize teşekkür ederiz.
Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik Hakkında

Malatya Park Hastanesinde görev yapmakta olan ve alanında hastalarına hizmet vermektedir.


Malatya'daki Üroloji Doktorlari arasında bulunan Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik hakkında yorum ve değerlendirmeleri, buna ek olarak Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik iletişim bilgilerine bu sayfadan erişebilirsiniz.

Ayrıca diğer ziyaretçilerin yorumlarını ve değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik, şu ana kadar 51 ziyaretçi tarafından değerlendirilmiş ve bu değerlendirmeler sonucunda 5.0/5 oranında bir değerlendirme oranına sahiptir.

Siz de Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik hakkında değerlendirme ve yorumda bulunmak için aşağıda bulunan yorum panelini kullanabilirsiniz.

Yorum Yapın

3 / 5

Yrd. Doç. Dr. Hüseyin Çelik için yapılan yorum ve değerlendirmeler

 • Müge E.

  6 ay önce

  Doktor beyin malatya'da bulunması, memleketim insanları için çok büyük bir şans. Bilgisi ve tecrübesi sayesinde hastalığın teşhisini koyarak, en uygun tedaviyi gerçekleştirmektedir. Böbrek taşı ameliyatı için hekim ararken, bir yakınımın önerisi ile kendisine ilk önce muayene oldum. Kendisini samimi tavırları ve her sorduğum soruya cevap alabilmem sayesinde karar verdim ve 22.01.2019 tarihinde ameliyatımı gerçekleştirdi. Ameliyat sonrasında da sürekli olarak serviste ziyaretime gelerek, kontrol etti. Hayatımda bu kadar hastasıyla ilgilenen bir hekim tanımamıştım. Allah size sağlık versin ki, siz de bizlere yardımcı olasınız.

 • Yaşar

  6 ay önce

  malatya ürolog olarak alanında çok başarılı olan, işini severek yapması sebebiyle hastalara şifa dağıtan hekim olması nedeniyle bu yorumu yaparak, beni sağlığıma kavuşturduğu için kendisine minnettarım.

 • Kemal K.

  6 ay önce

  Prostat ameliyatımı yaparak beni bu illetten kurtardı.